Комплекс 52. Вплив Вітаміну D на репродуктивний вік жінки

Тривалість виконання: 9 робочих днів
Визначення

Дослідження "Вплив Вітаміну D на репродуктивний вік жінки" включає:

 • Антимюллерів гормон (АМГ) 
 • Вітамін D (25-Hydroxyvitamin D)

Доведено прямий вплив вітаміну D на синтез АМГ та розвиток фолікулів, а також виявлено зв’язок між рівнями АМГ та вітаміну D у жінок віком >40 років. Вважають, що високі рівні зазначеного вітаміну асоційовані з високим оваріальним резервом, а гіповітаміноз D може бути одним із факторів, що призводить до передчасного виснаження яєчників. ( Наукова стаття Thomson R.L. et al., 2013)

Антимюллерів гормон – гормон, який синтезується у чоловіків клітинами Сертолі ще на ембріональному етапі та бере участь у сперматогенезі, а у жінок починає синтезуватися після народження зернистими клітинами яєчників та бере участь в дозріванні та відборі фолікулів для овуляції, сприяючи щомісячному дозріванню фолікула. Однією з основних функцій даного гормону є диференціювання статі людського ембріона. Окрім цього, у хлопчиків АМГ забезпечує фізіологічний процес опускання яєчок у мошонку.

Вітамін D -  сукупність біологічно активних речовин, основна функція  яких полягає в забезпеченні засвоєння кальцію та фосфору в тонкому кишківнику, які надходять з продуктами харчування, також кальцифікації кістки, участі в регуляції розмноження клітин, синтезі гормонів. 25 гідроксикальциферол - основний метаболіт, який відображає сумарну концентрацію вітаміну D в формах D3 та D2.

Відхилення від норми
 • Антимюллерів гормон (АМГ) 
  Підвищений
  рівень АМГ свідчить про СПКЯ, гранулематозний рак яєчників, передчасне статеве дозрівання у жінок, затримку статевого дозрівання у чоловіків, крипторхізм, пухлини.
  Зниження рівня спостерігається при затримці статевого дозрівання у жінок, зниження оваріального резерву, менопаузі, передчасному статевому дозріванні у чоловіків, анорхізмі. 
   
 • Вітамін D (25-Hydroxyvitamin D)
  Підвищений
  рівень свідчить про інтоксикацію вітаміном D, надмірну експозицію ультрафіолетового випромінювання.
  Знижений рівень притаманний для: недостатнього споживання вітаміну D з їжею, нестачі сонячного світла, синдрому мальабсорбції, нефротичного синдрому, захворювань печінки, тиреотоксикозу, целіакії.
Коли призначають?

Дане комплексне дослідження використовують для діагностики порушень репродуктивної функції жінки.

Рекомендації

Визначення рівня АМГ визнано найбільш оптимальним тестом оцінки оваріального резерву і предиктором менопаузи.

Склад комплексу
Антимюллерів гормон (АМГ); Вітамін D (Vitamin D total, 25-Hydroxyvitamin D)
915 грнЦіна у відділенні
869 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку