Концентрація в сироватці РАРР-А.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Асоційований з вагітністю протеїн А (РАРР-А). Даний білок синтезується плацентою, його концентрація зростає протягом усієї вагітності. У низькій концентрації присутній в крові чоловіків та невагітних жінок. Діагностична важливість полягає у тому, що він рахується найкращим біохімічним маркером першого триместру вагітності для діагностики  синдрому Дауна. Як індивідуальний маркер РАPР-А також може використовуватися для скринінгу трисомії 13 пари хромосом (синдром Патау). Найоптимальніший час визначення рівня даного білка- 12 тиждень вагітності.
 

Відхилення від норми

Знижений рівень спостерігається при хромосомних аномаліях, невиношуванні вагітності у ІІ триместрі, порушенні розвитку плода, загрозі викидню, передчасних пологах.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для оцінки ризиків виникнення хромосомних аномалій плоду та прорахунку загрози передчасного переривання вагітності.

Рекомендації

Визначення рівня РАРР-А важливо проводити разом із вільним ХГЛ.

310 грнЦіна у відділенні
279 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку