Концентрація в сироватці Загального хоріонічного гонадотропіну (Загальний ХГ).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Загальний хоріонічний гонадоторопін  - це гормон, який виробляється в організмі жінки під час вагітності. За його рівнем можна визначити наявність вагітності, її термін та виявити можливі вроджені вади. Протягом першого триместру концентрація подвоюється кожні 2 дні та досягає максимуму на 10-11 тиждень вагітності, після чого його рівень починає поступово знижуватись і протягом другої половини вагітності залишається відносно постійним. У вагітних може спостерігатися знижений рівень ХГЛ, що може свідчити про позаматкову вагітність або вагітність, що не розвивається, недостатність функції плаценти, високий ризик самовільного аборту, затримку у розвитку плоду або навіть його загибель.

Відхилення від норми

Підвищений рівень притаманний для: прогресуючої вагітності, ризику розвитку синдрому Дауна, міхурового занеску, хоріонепітеліоми.
Знижений рівень спостерігається при: позаматковій вагітності або вагітності, що не розвивається, недостатності функції плаценти, високому ризику самовільного аборту, затримці розвитку плоду або навіть його загибелі.

Коли призначають?

Показом для призначення даного дослідження є: діагностика вагітності та її перебігу,  затримки розвитку плода, оцінка ризику переривання вагітності, діагностика пухлин, які здатні продукувати хоріонічний гонадотропін.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати разом із альфафетопротеїном та вільним естріолом. З приводу результатів аналізу важливо консультуватися з лікарем, адже сам аналіз не є діагнозом, а лише допомагає при його постановці.

235 грнЦіна у відділенні
212 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку