Цитологічне дослідження мазка цервікального каналу.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Цитологічне дослідження мазка цервікального каналу спрямоване на діагностику фонових та передракових захворювань шийки матки, а також для визначення характеру патологічного процесу.

Важливо! 
Обстеження проводити в перші дні після менструації, для жінок які приймають комбіновані оральні контрацептиви або знаходяться в період менопаузи це немає значення. За 48 годин до тесту не мати статевих стосунків, не використовувати вагінальні свічки, зрошення, гелі та креми.
 

Відхилення від норми

Типи цитологічних мазків по Папаніколау:

  • I тип-здорові епітеліальні кілітини;
  • II A тип-епітелій із запальними змінами;
  • II Б тип-гіперплазований епітелій;
  • III А тип-помірна дисплазія;
  • III Б тип-різко виражена дисплазія;
  • IV тип-підозра на рак;
  • V тип-цитологічно підтверджений рак;
  • VI тип-неякісний мазок.
Коли призначають?

Дане дослідження важливо проходити з метою профілактичної діагностики, а також не залежно від часу останнього скринінгу за наявності таких симптомів як: нерегулярні кров'янисті виділення, будь-які незвичні вагінальні виділення, біль внизу живота, біль та дискомфорт під час статевого акту. Також цитологічне дослідження проводиться при вірусі папіломи людини, безплідді, порушення менструального циклу, прийомі протизаплідних препаратів, при плануванні вагітності. 
 

Рекомендації

Дане дослідження рекомендовано проходити щорічно кожній жінці у віці 21 року або більше трьох років живе статевим життям.

180 грнЦіна у відділенні
162 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку